0%
yükleniyor...

Serafina

Hakkımızda

Mamma Mia! Gerçek İtalyan Tatları Serafinada!

Sizinle birlikte büyümek ve size değer katmak için buradayız. Sormak istediğiniz herhangi bir soru veya öneri için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Serafina olarak, sizin memnuniyetiniz bizim başarımızdır.

Web sitemizde bulunan her içerik, sizin için özenle hazırlandı ve ihtiyaçlarınıza cevap verecek şekilde tasarlandı.

Hikayemiz

İtalyan Yemekleri Konusunda Uzmanız

Serafina Restoran Grubu fikri, Vittorio Assaf ve Fabio Granato, küçük bir yelkenlide travmatik bir şekilde denizde kaybolduklarında ortaya çıkmıştır. Üzerlerinde sadece mayoları olan, iliklerine işleyen soğukla, sert havayla ve açlıkla savaşan iki arkadaş, mükemmel pizzayı yaratma hayalleri kurmaktadır. Fabio’nun devrim yaratan bir fırın inşa eden mimari dehası ve Vittorio’nun Napolitan mutfağındaki yeteneği ile Serafina fikri ve mükemmel bir ortaklık doğar. Belirsiz bir ortamın içerisinde, bu korkutucu maceradan kurtulurlarsa, dünyadaki en iyi pizza ve makarnayı sunan bir restoran açmaya yemin ederler. 1995’te de büyük hayranlık uyandıran Serafina Fabulous Pizza’yı açarak yeminlerini yerine getirirler. İlk mekânının başarısından sonra Amerika, Hindistan, Japonya, Kore, Birleşik Arap Emirlikleri, Brezilya ve İsrail başta olmak üzere 33 şubesi ile farklı ülkelerde hizmet vermeye devam eden Serafina’nın; Türkiye’deki ilk, Dünya’daki ise 20. şubesi 2014 yılının Kasım ayında Akmerkez’de açılmış ve bunu 2018 yılında Bodrum Küçükbük’de misafirleriyle buluşan Serafina Mare ile 2019 yılının Kasım ayında İstanbul’da faaliyete geçen Serafina Kanyon şubeleri izlemiştir. Yanı sıra, Kaya Plazzo Hotel bünyesinde sezonluk olarak faaliyette bulunan Serafina Girne şubesi de Kıbrıs’da misafirlerini ağırlamaya tüm hızıyla devam etmektedir. 2021 yılı Aralık ayı itibari ile ise Serafina Kartalkaya Şubesi, Kaya Palazzo Ski & Montain Resort ile kış turizmine yeni bir soluk getirmek üzere sezonluk olarak faaliyete geçmiştir.

Ürün Özelliklerimiz

Şehrimizin kalbinde, lezzetin ve zarafetin buluştuğu bir noktada, İtalyan mutfağının zirvesini yaşatan Serafina sizi bekliyor. Bu özel mekan, geleneksel İtalyan lezzetlerini modern bir dokunuşla birleştirerek konuklarına unutulmaz bir gastronomik deneyim sunuyor.

İtalyan mutfağının eşsiz lezzetleriyle dolu bir akşam geçirmek istiyorsanız, Serafina sizleri bekliyor. Biz, sadece yemek değil, bir lezzet yolculuğu sunuyoruz. Unutulmaz bir deneyim için bizi tercih edin, İtalya’nın lezzetli sokaklarına bir yolculuğa çıkın. Bu lezzet şöleninde sizleri ağırlamaktan mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz. Bu mükemmel deneyimi yaşamak için rezervasyonlarınızı önceden yapmayı unutmayın!

Şefimiz ve Yerimiz Hakkında

Serafina’nın kapısından adım attığınız anda sizi sıcak bir atmosfer ve zarif bir dekorasyon karşılıyor. Her ayrıntısı özenle düşünülmüş mekan, İtalyan kültürünün ve mutfağının ruhunu yansıtan bir tasarıma sahip. Rustik detaylar, sıcak renkler ve zarif aydınlatma, misafirleri kendilerini bir İtalyan trattoriasında hissettiriyor.

Servis ekibimiz, sıcak ve samimi hizmet anlayışıyla misafirlerimizin rahat ve keyifli bir deneyim yaşamalarını sağlıyor. Şefimizin özenle seçtiği malzemelerle hazırladığı menü, İtalyan mutfağının en özel lezzetlerini sunuyor.

Herkes size bir yemeğin ısırığının tadını çıkarabilir, ancak gerçek bir aşçı sonuncusunun tadını çıkarmanızı sağlayabilir. (Francois Minot)

Lezzet Dolu Anlar...

Masa Rezerve Edin

Bugün yemek planınız var mı?