0%
yükleniyor...

Serafina

I. Sınıf İtalyan Lezzeti

Serafina Restoran Grubu fikri, Vittorio Assaf ve Fabio Granato, küçük bir yelkenlide travmatik bir şekilde denizde kaybolduklarında ortaya çıkmıştır.

Hikayemiz

İtalyan Yemekleri Konusunda Uzmanız

Üzerlerinde sadece mayoları olan, iliklerine işleyen soğukla, sert havayla ve açlıkla savaşan iki arkadaş, mükemmel pizzayı yaratma hayalleri kurmaktadır. Fabio’nun devrim yaratan bir fırın inşa eden mimari dehası ve Vittorio’nun Napolitan mutfağındaki yeteneği ile Serafina fikri ve mükemmel bir ortaklık doğar.

Lezzetli Yemeklerle Özel Restorantınız

Belirsiz bir ortamın içerisinde, bu korkutucu maceradan kurtulurlarsa, dünyadaki en iyi pizza ve makarnayı sunan bir restoran açmaya yemin ederler.

1995’te de büyük hayranlık uyandıran Serafina Fabulous Pizza’yı açarak yeminlerini yerine getirirler. İlk mekânının başarısından sonra Amerika, Hindistan, Japonya, Kore, Birleşik Arap Emirlikleri, Brezilya ve İsrail başta olmak üzere 33 şubesi ile farklı ülkelerde hizmet vermeye devam eden Serafina’nın; Türkiye’deki ilk, Dünya’daki ise 20. şubesi 2014 yılının Kasım ayında Akmerkez’de açılmış ve bunu 2018 yılında Bodrum Küçükbük’de misafirleriyle buluşan Serafina Mare ile 2019 yılının Kasım ayında İstanbul’da faaliyete geçen Serafina Kanyon şubeleri izlemiştir. Yanı sıra, Kaya Plazzo Hotel bünyesinde sezonluk olarak faaliyette bulunan Serafina Girne şubesi de Kıbrıs’da misafirlerini ağırlamaya tüm hızıyla devam etmektedir. 2021 yılı Aralık ayı itibari ile ise Serafina Kartalkaya Şubesi, Kaya Palazzo Ski & Montain Resort ile kış turizmine yeni bir soluk getirmek üzere sezonluk olarak faaliyete geçmiştir.

Sizi Özel Kılan, Bizi de Özel Kılıyor

Neden Serafina lokantasını tercih etmelisiniz? Serafina’nın misyonu ve vizyonu nelerdir?

En kaliteli, sağlıklı ve lezzetli yemekleri misafirlerimize sunmak ve onların özel anlarını daha da özel kılmaktır. Birincil önceliğimiz, misafir memnuniyeti olup bunun için benimsediğimiz en önemli prensip, işimizi severek yapıyor olmaktır. Uzman şeflerimiz, özenle seçilmiş malzemelerle, kaliteli yemekleri hazırlıyor ve misafirlerimize sunuyorlar. Misafirlerimizin mutluluğu ve memnuniyeti için çalışarak, yemek sektöründe öncü konumumuzu korumak ve en iyi hizmeti sunmak misyonumuzdur.

Mutlu Anlar...

Müşteri Deneyimlerimiz

Müşterilerimizden Birkaç Aşk Sözü…

Yemekleri genel olarak lezzetli, kullanılan malzemeler kaliteli. İtalyada yiyebileceğiniz bir pizza kalitesinde olmasada hamurunun kıvamı yerinde. Kuzu pirzola güzel. Son gittiğimizde creme brule ve profiterol denedik. Creme brule nin likiditesi biraz azda olsa lezzeti güzeldi. Profiterol başarılıydı.
Denizhan K.

Ortam mükemmel, yemekler çok lezzetli, garsonlar ve servis iyiydi. Ailenizle ve arkadaşlarınızla tercih edebilirsiniz. Fiyatları da bence lezzete göre uygundu.
Umut E.

Tertemiz keyifli Servisi çok düzgün bir restaurant. Çalışanlar çok ilgili. Özellikle kaburga eti inanılmaz lezzetli yumuşacık ve tabağındaki risotto ile son derece doyurucuydu. Somon ızgara yanında mercimek ve sote ıspanak yine çok doyurucu ve lezzetli. Fiyatlar ortalamanın üstü. Mutlaka denemelisiniz.
Hande K.

Çalışanlar güler yüzlü ve kibar. Servis hızlı, asla bekletmiyorlar. Fiyatlar ortalama üstü ama yediğinize değiyor. Izgara kontrafiket yedim çok lezzetliydi. Önden aparatif gelen atıştırmalıklar çok tazeydi. Hele grisini ağızda dağılıyordu. Espresso da güzeldi ama çay çok lezzetliydi. Yanında ikram biscotti de hafif. Tavsiye ederim.
Berna E.

Masa Rezerve Edin

Bugün yemek planınız var mı?

Masa Rezerve Edin

Bugün yemek planınız var mı?